background

Zirve Gıda

Hakkımızda

Zirve Gıda; Sabah Gül tarafından 1974 yılında kurulmuş olup, Van merkezinde Doğu Anadolu bölgesine gıda sektöründe hizmet verebilmek amacıyla ticari hayatına başlamıştır.
 
Varlığını ve tecrübesini gıda dağıtımı üzerine kurmuş firmamız, gıda sektöründe dünya markalarının ürünlerini en hızlı ve kesintisiz bir biçimde satış noktalarına ulaşmasını sağlamıştır.
 
Kurulduğu günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile satışlarımıza devam ederek,

Ülke genelinde gıda sektöründe firmaların tercih ettiği bir işletme olmuştur.
 
Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefleyen, gelişen ve büyüyen Zirve Grup, yaptığı yatırımlar sonucunda Türkiye’de 6 lokasyondan 5 ilin merkez ve ilçelerine, 8 şube, 350 çalışan, 32.340 m2 depolama alanı ve 400 araç ile hizmet vermektedir.
 
Bugün itibari ile firmamız gıda sektöründe ki faaliyetlerini merkezi Ankara olmak üzere, kurmuş olduğu depolar ve ulaştırma ağı ile Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Aksaray ve Karaman illerinde devam etmektedir.
 
Zirve Grup 40 yıldır biriken tecrübe ve gücüyle, var olan değerlerini koruyarak, sektördeki beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.